• Karrier

    Karrier

    Az ASA Építőipari Kft. fő szakterülete az előregyártott vasbeton vázszerkezetek tervezése, gyártása, helyszíni szerelése, az ipari padlóépítés, a generál kivitelezés és a fővállalkozás, amelynek biztos alapját a képzett és elhivatott dolgozóink jelentik.

    Aktuális állásajánlataink:

  • Karrier

Budapest

Vállalkozás előkészítő mérnök

Feladatok:

  • építőipari projektek vasbeton szerkezetépítési ajánlatrészeinek kidolgozása, a tervdokumentáció műszaki felülvizsgálata, mennyiségek számítása;
  • esetlegesen alvállalkozói ajánlatok bekérése, valamint kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal;
Fontos, hogy képes legyen a műszaki megvalósíthatósági feltételeket ellenőrizni. Ez alapján kell az ajánlatokat a tételes kiírások szerint beárazni, esetenként angolul. Ezért egy magabiztos középszintű angol szükségeltetik. A műszaki előkészítés része, hogy a megnyert projektek esetében a vállalkozás a kivitelező csapatot is támogatja.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • építőmérnöki / építészmérnöki minimum építőipari technikusi végzettség;
  • precíz, önálló, alapos munkavégzés;
  • alap szintű számítógépes ismeret (Office, Word, Excel, Power Point);
  • megbízhatóság, terhelhetőség, csapatszellem;
  • határozottság;

Előnyt jelent:

  • ajánlatkészítésben szerzett tapasztalat;
  • angol középfokú nyelvtudás;
  • előre gyártott vasbeton szerkezetek terén szerzett tapasztalat;
  • 1-3 év ajánlatadás területén szerzett szakmai tapasztalat;
  • építőmérnöki / építészmérnöki végzettség;

Friss diplomásokat is várunk!

Munkavégzés helye: Budapest, 1036 Lajos utca.160-162.

Hódmezővásárhely

Betonacél megmunkáló gépkezelő

Építési anyagelőkészítő gépek - betonacél megmunkáló gép OKJ végzettséggel rendelkező betonacél megmunkáló gépkezelő munkaerőt keresünk megegyezés szerinti bérezéssel.

Amennyiben szívesen dolgozna egy nagy múltú, kiemelkedő szakmai háttérrel rendelkező, külföldi tulajdonú vállalatnál, ahol biztos háttér, jövedelem és felelősségteljes feladatok, szakmai kihívások várják az építőipar területén, kérem, töltse ki az alábbi mezőket a jelentkezéshez.

Kérem, adja meg a pozíciót, amire jelentkezik!
Kérem, adja meg a nevét!
Kérem, adja meg az e-mail címét!
Kérem, adja meg a telefonszámát!
Kérem, töltse fel CV-jét. Megengedett szöveg formátumok: .pdf, .doc, .docx
Az Adatvédelmi Nyilatkozat elfogadása kötelező!

Visszahívást kérek

Ha szeretne visszahívást telefonon, kérem, adja meg az alábbi adatokat.

Hírlevél feliratkozás

Hírlevelünkre történő feliratkozáshoz kérem, adja meg az alábbi adatokat.